Sidste chance: Deltag i brugeranalyse og vind lækker vin

Vi håber, at I finder værdi i det indhold, vi kontinuerligt leverer på designbase.dk. For at vi kan blive ved med at forbedre os og tilbyde artikler, cases, analyser og nyheder, der er mest relevante for jer, vil vi gerne invitere jer til at deltage i vores brugeranalyse.

Foto: Horisont Gruppen

Som en lille ekstra motivation trækker vi lod om et gavekort på 1000 kr. til Theis-vine.dk blandt alle deltagere i undersøgelsen. Det er en fantastisk mulighed for at sikre sig nogle kvalitetsvine eller andre lækkerier, mens du samtidig hjælper os med at skabe endnu bedre indhold.

Sådan deltager du:

  • Klik på linket til brugeranalysen
  • Udfyld spørgeskemaet - det tager kun omkring 5-7 minutter.
  • Indtast din e-mailadresse til slut for at deltage i lodtrækningen om gavekortet.
  • Vi sætter stor pris på din tid og dine input. Data fra brugeranalysen vil blive behandlet konfidentielt og vil kun blive brugt til at forbedre designbase.dk.

Tak fordi du er med til at gøre designbase.dk til en endnu bedre platform for alle, der arbejder i Interiør- og designbranchen.

Glæder os til at høre jeres mening!
Bedste hilsner,
designbase.dk

PS: Brugeranalysen lukker den 30.10.2023, så sørg for at deltage inden da for at være med i lodtrækningen!

Dimex aps

Sponseret

Nordstil Summer 2026: Fokuseret og fuld af nye produkter til efterår og vinter

Formland

Sponseret

Udstillere klar med spændende nyheder på Formland Spring

Relateret indhold

05.06.2026Designbase.dk

EU sender nye bæredygtighedsstandarder i høring

05.06.2026Designbase.dk

AI og geopolitik presser forbrugsvareindustrien

04.06.2026Designbase.dk

DM i Skills øger unges interesse for erhvervsuddannelser

04.06.2026Designbase.dk

Nedslidning blandt seniorer koster milliarder

02.06.2026Witt Denmark A/S

Sponseret

Restaurant domæne tildelt Michelin-stjerne for fjerde år i træk

02.06.2026Designbase.dk

SMV’er vil ansætte flere unge i fritidsjob

01.06.2026Designbase.dk

Ferm Living styrker international vækst

01.06.2026Designbase.dk

SMV’er ser lysere på fremtiden end store virksomheder

Hold dig opdateret med designbase.dk

Bliv en del af design- og interiørbranchens eksklusive fællesskab. Få indsigt i de nyeste produkter, trends og tendenser, spændende interviews, temaer, unikke jobtilbud og spændende events.

Se flere temaer

Events

Se alle

Copyright 2023