Hoptimist er klar til halloween

Halloween er den tid på året, hvor vi fylder vores hjem med gys og gru. Det er højsæson for græskar, spøgelser og magi. Og mens vi forbereder os på en aften fuld af spænding og sjov, byder den store, skønne Hoptimist-familie velkommen til en (u)hyggelig trio, der er ivrig efter at deltage i festlighederne.

Foto: F&H Group

SKÆG OG BALLADE
Klædt i deres fineste halloween-kostumer – som små, udskårne græskar med sjove, skæve smil – vover de tre nye Hoptimister sig ud i nattens mørke. En af dem bærer en høj, sort hat, der bidrager til den magiske atmosfære. De hopper fra skygge til skygge, mens de laver skæg og ballade hvor end de hopper hen. Sammen gør de halloween til mere end bare en uhyggelig aften – det bliver en fejring af glæde, fantasi og det magiske ved at være sammen. 

Mere fra...

03.03.2026F&H Group A/S

Sponseret

Verdens mindste humørspreder er landet

02.03.2026F&H Group A/S

Sponseret

Hverdagens lille hjælper

02.03.2026F&H Group A/S

Sponseret

Det smukke må gerne være praktisk

27.02.2026F&H Group A/S

Sponseret

Et lille vedhæng med stor personlighed

27.02.2026F&H Group A/S

Sponseret

Nyt porcelænsbrand fortolker vestkysten

26.02.2026F&H Group A/S

Sponseret

Palermo-serien skruer op for sommerstemningen

Hold dig opdateret med designbase.dk

Bliv en del af design- og interiørbranchens eksklusive fællesskab. Få indsigt i de nyeste produkter, trends og tendenser, spændende interviews, temaer, unikke jobtilbud og spændende events.

Copyright 2023