Hoptimist er klar til halloween

Halloween er den tid på året, hvor vi fylder vores hjem med gys og gru. Det er højsæson for græskar, spøgelser og magi. Og mens vi forbereder os på en aften fuld af spænding og sjov, byder den store, skønne Hoptimist-familie velkommen til en (u)hyggelig trio, der er ivrig efter at deltage i festlighederne.

Foto: F&H Group

SKÆG OG BALLADE
Klædt i deres fineste halloween-kostumer – som små, udskårne græskar med sjove, skæve smil – vover de tre nye Hoptimister sig ud i nattens mørke. En af dem bærer en høj, sort hat, der bidrager til den magiske atmosfære. De hopper fra skygge til skygge, mens de laver skæg og ballade hvor end de hopper hen. Sammen gør de halloween til mere end bare en uhyggelig aften – det bliver en fejring af glæde, fantasi og det magiske ved at være sammen. 

Mere fra...

18.08.2025F&H Group A/S

Sponseret

Lad søvnen være skærmfri

15.08.2025F&H Group A/S

Sponseret

Striber til soveværelset

04.08.2025F&H Group A/S

Sponseret

Julens borddækning – med plads til både tradition og leg

04.08.2025F&H Group A/S

Sponseret

Hoptimist holder humøret højt i hele december

12.05.2025F&H Group A/S

Sponseret

Wellness i hverdagsformat

09.05.2025F&H Group A/S

Sponseret

Luk hverdagen ude – og velvære ind

Hold dig opdateret med designbase.dk

Bliv en del af design- og interiørbranchens eksklusive fællesskab. Få indsigt i de nyeste produkter, trends og tendenser, spændende interviews, temaer, unikke jobtilbud og spændende events.

Copyright 2023